О котрій годині закривають іфтар? Вірні часові рамки для закінчення посту

Знання

Коли закривають іфтар?

Українська мусульманська спільнота, як і представники інших країн, під час святого місяця Рамадану дотримується особливих традицій та обрядів, зокрема посту. Рамадан – це час, коли мусульмани постяться протягом дня з розсходженням сонця, але за виходом сонця їм дозволяється приймати їжу та рідини, починаючи іфтар, який є першим прийомом їжі після посту. Проте, важливо знати, о котрій годині потрібно закривати іфтар, щоб не порушити традицій та норм, які встановлені ісламом.

За ісламськими звичаями о котрій годині закривають іфтар залежить вiд тривалості дня різних країн та часового поясу, у якому вони знаходяться. Зазвичай, перші доби розділяють на два періоди: золотий період та час темряви. Золотий період настає вранці, коли сонце розходиться, і триває протягом 15 хвилин. Цей період вважається найбільш сприятливим часом для закінчення посту та початку іфтару, хоча можна закінчувати іфтар і наступну хвилину.

Усі мусульмани разом очікують закінчення посту із з нетерпінням, адже іфтар – це не просто прийом їжі після тривалого періоду стримування, а щире свято, де сім’ї йдуть разом за столом, займаються благодійністю та діляться радістю спілкування. Тож спостерігаючи правильні часові рамки для закінчення посту, мусульмани можуть насолоджуватися цим чудовим святом у повній мірі.

Коли закінчується іфтар?

Коли закінчується іфтар?

Час закінчення іфтару залежить від географічного положення та дня року. У ісламській традиції іфтар розпочинається після заходу сонця та триває до відкриття ранкового східу сонця. Розпорядок іфтару залежить від часу мусульманського місяця Рамадан, коли ведеться пост. Рамадан є дев’ятим місяцем ісламського календаря, який буде відрізнятися від природньої сонячної календарної системи.

В різних частинах світу час закінчення іфтару може відрізнятися. Зазвичай у мусульманських країнах просунуті за відношенням до UTC+0 година закінчення іфтару може обмежуватися десятою годиною вечора за місцевим часом. Однак в регіонах, де триває північне літо, цей час може бути трохи пізнішим, оскільки вечори стають яскравішими та сонце засинає пізніше.

Також варто відзначити, що в офіційному ісламському календарі, пов’язаному з астрономічними спостереженнями, точний час закінчення іфтару може відрізнятися. Тому мусульмани повинні дотримуватися місцевих традицій та настанов, які можуть бути визначені місцевими релігійними авторитетами.

Загалом, точний час іфтару залежить від культурних та релігійних звичаїв регіону, тому мусульмани роблять все можливе, щоб дотримуватися правил та традицій своєї спільноти.

Які правила визначають час закінчення іфтару?

Перше правило визначає, що іфтар може бути здійснений тільки після того, як сонце сіяє. Це свідчить про закінчення оновлюючої фази посту та початок підтримуючих умов для фізичного та духовного оновлення.

Мавзолій є другим джерелом інформації для визначення часу закінчення іфтару. Це вузьке небесне тіло, яке поети вже довгий час використовують як символ любові, гармонії та добра. Вірно визначений мавзолей дозволяє визначити точний момент закінчення іфтару і, таким чином, почати розпускання посту.

Молячись і слідуючи вказівкам мавазолея, мусульмани повинні чекати, поки світло маватіння повністю зникне. Коли мавзолій більше не є видимим на небі, це означає, що інструкція для іфтару доручає почати закінчувати пост.

Правила визначення часу закінчення іфтару можуть варіюватися залежно від географічного положення та сезону. Тому мусульмани часто користуються календарем молитов, який надає точні дати і часи для іфтару.

Традиційні часові рамки для закриття посту

Традиційні часові рамки для закриття посту

Українські мусульманини руководствуються рамками, визначеними духовними лідерами. Зазвичай, іфтар починається після молитви Магриб. Це відбувається, коли нахмурюється вся видима аура. Тобто, коли заходить Сонце. Процес закриття посту триває, поки не зникне цей останній промінь світла.

На кожний день мусульманам рекомендується проводити затінення ведмедя. І розпочинати іфтар, коли живий ведмідь в безпеці із затіненою вівцею. Оскільки, відправний час посту може змінюватися від дня до дня, інструментом для визначення відправного часу посту є астрономічний калькулятор.

Закінчити іфтар вважають після молитви Іша, яка відбувається годину-півтори після сонцевого закату.

Як визначити точний час закриття посту на сьогодні?

Закриття посту на сьогодні залежить від розкладу сонця та географічної локації. Ісламське свято іфтар, або преривання посту, відбувається зміною часу між заходом сонця і появою першої зірки на небі. Щоб визначити точний час закриття посту на сьогодні, можна використовувати різні інструменти та джерела інформації.

Один з таких інструментів – ісламські календарі. У них вказані часи сходу та заходу сонця для різних міст і регіонів. Шукаючи значення заходу сонця для свого місця проживання, можна встановити приблизну годину закриття посту на сьогодні.

Також можна використовувати ісламські додатки для смартфонів або веб-сайти, які надають точну інформацію про час закриття посту на сьогодні. Для цього потрібно завантажити додаток або відвідати потрібний веб-сайт, вказати свою локацію та отримати актуальну інформацію.

Також можна звернутися до своєї місцевої мечеті або ісламської організації, які надають інформацію про час закриття посту на сьогодні. Вони можуть мати власні розклади часу, надані згідно з ісламськими требованнями та локальними умовами.

Необхідно приділяти увагу також різниці відліку часу в різних регіонах та можливим змінам у розкладі сонця протягом року. Також слід пам’ятати, що точність визначення часу закриття посту може залежати від використаного джерела інформації та його оновлення.

Знаючи приблизний час заходу сонця та використовуючи інструменти, описані вище, можна визначити точний час закриття посту на сьогодні і насолодитися іфтаром разом зі своїми близькими та рідними.

Оцініть статтю